Vemme Day Spa.

Symbolem marki Vemme jest silna, energiczna kobieta. Vemme jest marką ekskluzywną, dostarczającą swoim klientkom usług najwyższej jakości. Każdy zabieg i spotkanie jest okazją do stworzenia wyjątkowej atmosfery spokoju i relaksu. Piękno, spokój, siła, dobra energia i wysoka jakość – te przymiotniki opisują Vemme najlepiej. Te określenia stanowiły też podstawę procesu kreatywnego – stworzenie wizualności marki, która oddawałaby jej charakter.

Każda wizyta w salonie to wyjątkowe wydarzenie. Nie tylko atmosfera miejsca, ale też elementy graficzne marki stanowią o jej wysokiej jakości i walorach estetycznych. Wszystkie zaprojektowane przez nas elementy identyfikacji wizualnej marki Vemme miały oddawać nie tylko jej ekskluzywność, ale też przyjazny, ciepły charakter, dodawać energii oraz reprezentować witalność i odnowę.

Marka Vemme oznacza kobiecą siłę i piękno pielęgnowane dzięki wyjątkowym zabiegom. Pojawiła się więc potrzeba zaoferowania klientkom Day Spa możliwości ich zakupu również w formie prezentu.

Z połączenia dwóch elementów: ekskluzywnego charakteru marki i potrzeb jej klientek powstały karty podarunkowe, wzbogacone o miedziane zdobienia. Uzupełniły one ofertę Day Spa, stając się ważnym elementem nie tylko promocyjnym, ale również wizerunkowym. Kolor miedziany stał się mocnym elementem zdobniczym stosowanym w identyfikacji wizualnej marki.